Nyitott pozícióink

Nemzetközi gépkocsivezető

A RE-VI Trans Kft. megnövekedett fuvarfeladatainak ellátására keres, olyan nemzetközi gépkocsivezetőket 24 tonnás szerelvényekre, illetve 3,5 tonnás furgonokra, akik megfelelnek az alábbi kategóriához kötött feltételeknek és rendelkeznek érvényes, munkavégzéshez szükséges okmányokkal:

24 tonnás szerelvényeknél:

C, E kategóriás vezetői engedély
GKI igazolvány
digitális sofőr kártya
PÁV
1-2 éves nemzetközi gyakorlat

3,5 tonnás furgonoknál:

B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

hosszú távú munkalehetőség
műszakilag kifogástalan, állandó járművel való munkavégzés
folyamatos Nyugat-Európai fuvarok Magyarországi indulással és ide visszaérkezéssel
megbízható, stabil háttérrel rendelkező vállalat
modern járműpark
45 órás pihenő otthon töltése
versenyképes, kiszámítható bérezés
pontos fizetés
állandó, kialakult fuvarok
Autószerelő, gumiszerelő

Feladatok:

furgonok, kamionok és pótkocsik műszaki állapotának napi szintű, folyamatos ellenőrzése és javítása
gumiszerelés (javítás, csere, centrírozás)
alkatrész rendelés
készletezés
munkalapok, alkatrész rendelések és szerviz adatok rögzítése műszaki ügyintézés

Elvárások:

józan életű, dolgozni akaró
jó fizikai állapotban lévő
legalább B kategóriás jogosítvány

A felvétel folyamatos, nem dátumhoz kötött!

Várjuk jelentkezését!

Jelentkezését elküldheti írásban az alábbi adatlap kitöltésével vagy önéletrajzának elküldésével a tifi@revitrans.hu e-mail címre. Illetve érdeklődését jelezheti telefonon is a (+36)20/923-71-00 telefonszámon.

Back To Top