skip to Main Content

Kelemen Pál

Ügyvezető igazgató, logisztikus
Phone Number00 36 20 92 37 100
Emailrevitrans@revitrans.hu

Kelemenné Dusa Krisztina

Ügyvezető igazgató, pénzügyi vezető
Phone Number00 36 70 94 37 100
Emailtifi@revitrans.hu

Kelemen Viktor

Logisztikus
Phone Number00 36 70 94 47 100
Emailkelemen.viktor@revitrans.hu

Kelemen Rebeka

Ügyvezető
Phone Number00 36 70 94 37 100
Emailkelemen.rebeka@revitrans.hu

Eigner Katalin

Raktárvezető, logisztikai ügyintéző
Phone Number00 36 70 36 07 228
Emaileigner.katalin@revitrans.hu

Kirschner Elvira

HR ügyintéző
Phone Number00 36 70 94 27 100
Emailelvira@revitrans.hu

Polák István

Autószerelő
Phone Number00 36 70 38 46 152
Emailmuhely@revitrans.hu
Back To Top