Überspringen zu Hauptinhalt

Kelemen Pál

Ügyvezető igazgató, logisztikus
Telefon Nummer00 36 20 92 37 100
E-Mailrevitrans@revitrans.hu

Kelemenné Dusa Krisztina

Ügyvezető igazgató, pénzügyi vezető
Telefon Nummer00 36 70 94 37 100
E-Mailtifi@revitrans.hu

Kelemen Viktor

Logisztikus
Telefon Nummer00 36 70 94 47 100
E-Mailkelemen.viktor@revitrans.hu

Kelemen Rebeka

Ügyvezető
Telefon Nummer00 36 70 94 37 100
E-Mailkelemen.rebeka@revitrans.hu

Eigner Katalin

Raktárvezető, logisztikai ügyintéző
Telefon Nummer00 36 70 36 07 228
E-Maileigner.katalin@revitrans.hu

Kirschner Elvira

HR ügyintéző
Telefon Nummer00 36 70 94 27 100
E-Mailelvira@revitrans.hu

Polák István

Autószerelő
Telefon Nummer00 36 70 38 46 152
E-Mailmuhely@revitrans.hu
An den Anfang scrollen